“DERMAHEAL ULTIMATUM PTX “ KREMAS IR SERUMAS

Kategorija
Veido kremai
Aprašymas

Revoliucinis kremas, skirtas ne tik profesionaliam, bet ir namų naudojimui, kurio poveikis kaip botulino toksino, tačiau – be toksino sudėtyje. Pagrindinis komponentas, heksapeptidas-46 prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.

„Dermaheal Ultimatum PTx“ priemonių pagalba išgaunamas rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46. Biologiškai aktyvūs biomimetiniai peptidai sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį ir ląstelių lygmenyje stimuliuoja įvairius natūralius odos gyvybinius procesus: natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją, ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t.t. Kremas naudojamas visam veidui, tokiai jautriai zonai, kaip paakių sritis.

Dar vienas labai svarbus aspektas – šis preparatas ne tik lygina bei skaistina odą, mažina paraudimą bei pigmentaciją, bet ir sutraukia išsiplėtusias poras bei mažina sebumo išsiskyrimą. Ši savybė suteikia lygios, sveikos bei neblizgančios odos efektą. Produktą galima naudoti nuolatos. Jį naudojant namų sąlygomis ryte ir vakare visą savaitę, Jūs gausite efektą, kuris išsilaikys visą mėnesį – jau po pirmos dienos Jūs pastebėsite, kad oda palygėjo, mažėja mimikos raukšlių pastebimumas, traukiasi poros, kontroliuojamas sebumo išsiskyrimas.

 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

–                          heksapeptidas-46

 

ODOS TIPAS IR INDIKACIJOS:

–                          išlyginamos raukšlės;

–                          susitraukia išsiplėtusios poros;

–                          sumažėja pigmentacija ir odos raudonis;

–                          standinama oda – liftingo efektas;

–                          odai suteikiamas miorelaksuojantis poveikis;

–                          sumažėja sebumo išsiskyrimas ir bėrimai